Śledź nas

Meble na wymiar

  /  Meble na wymiar
Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy oryginalne meble.

Unikatowe meble na wymiar – Warszawa, cała Polska

W każdym projekcie szczególną uwagę zwracamy na unikatowość aranżowanej przestrzeni. Meble na wymiar – projektowane dla konkretnego wnętrza, dają efekt niepowtarzalności, są precyzyjnie dopasowane do Państwa gustu i oczekiwań.

Tworząc dla Państwa meble na wymiar, zagospodarujemy przestrzeń estetycznie oraz dopasujemy elementy do konkretnego układu pomieszczenia i do Państwa upodobań i potrzeb. Możemy również zaproponować zindywidualizowane dodatki aranżacyjne: oryginalne lampy, lustra, obrazy, grafiki i kompozycje roślinne.

Projektujemy meble na wymiar w Warszawie, ale również na terenie całej Polski – na podstawie rysunków i rzutów technicznych oraz Państwa wytycznych.

Jakie meble na wymiar projektujemy?

Projektujemy wszystkie rodzaje mebli – m.in. meble tapicerowane na wymiar (kanapy, sofy i narożniki, pufy, fotele, tapicerowane dodatki np. lampy czy ramy do luster), ale również klasyczne drewniane bądź metalowe stoły i stoliki, krzesła, szafy, komody, kredensy i regały. Uzupełnieniem naszej oferty są stylowe dodatki, w tym także oryginalne obrazy i kompozycje artystyczne. W Ornali Interiors mogą Państwo zamówić meble na wymiar, ale również zaaranżować całe wnętrze!

Meble tapicerowane na wymiar w Państwa stylu!

Dzięki setkom zrealizowanych projektów oraz pasji do sztuki i rzemiosła poruszamy się płynnie w różnych stylistykach. Projektujemy meble na wymiar eklektyczne, łączące style, ale też meble o konkretnym charakterze np. klasycznym bądź nowoczesnym, glamour, amerykańskim, nowojorskim, hamptons, art déco, boho, skandynawskim czy francuskim. Nie boimy się wyzwań, nasza praca jest naszą pasją!

Ornali Interiors to wyjątkowy zespół złożony z projektantów oraz rzemieślników – stolarzy, tapicerów, krawcowych, metalurgów i szklarzy. Wszystkich nas łączy pasja, ciągłe doskonalenie warsztatu oraz ogromne doświadczenie!

Jak pracujemy przy tworzeniu mebli na wymiar?

W nowoczesnym wnętrzu ważna jest estetyka – to ona wywołuje emocje, pozwala czerpać radość z dzielenia się przestrzenią i wspólnie spędzanego czasu, relaksować się i inspirować. Styl wystroju wnętrza ma niebagatelny wpływ na nastrój i poczucie swobody domowników. Z drugiej strony nie mniej istotny jest aspekt funkcjonalny – meble muszą być przecież praktyczne i trwałe.

Dlatego w pracowni Ornali Interiors łączymy wszystkie te wymiary w jedną całość – pracujemy sercem i rozumem!

Meble na wymiar są lustrzanym odbiciem Państwa potrzeb

Gdy wpuszczą nas Państwo do swojego wnętrza (domu i duszy), zaprojektujemy takie meble na wymiar, które dotychczas pojawiały się jedynie w sferze Państwa marzeń. Urzeczywistniamy sny! Nasze meble na wymiar są wręcz odzwierciedleniem Państwa potrzeb i oczekiwań: praktycznych i estetycznych!

Nasza pracownia zrodziła się z pasji twórczej, dążenia do perfekcji, miłości do piękna oraz silnego pragnienia indywidualizmu. To, co nas wyróżnia, to unikatowość – myślenia i pracy, i wreszcie mebli oraz przedmiotów, które tworzymy.

Tak naprawdę sposób pracy i jej zakres ustalamy indywidualnie z każdym naszym Klientem – dostosowujemy się Państwa. Chcemy, aby byli Państwo częścią tego projektu, ale jednocześnie mogli zająć się innymi ważnymi sprawami, podczas gdy my wykreujemy dla Państwa wymarzoną przestrzeń. Zapraszamy do rozmowy!

Z jakich materiałów tworzymy meble na wymiar?

Tworzymy meble na wymiar w Warszawie, korzystamy z usług dostawców lokalnych, ale także sprowadzamy nasze materiały z różnych części świata. Wierzymy, że meble muszą być nie tylko doskonałe pod względem estetyki i funkcjonalności, ale także bardzo trwałe – stać się inwestycją na lata. W zależności od oczekiwań czy preferencji naszych Klientów oraz samej stylistyki mebli korzystamy z odmiennych materiałów – wielu różnych gatunków drewna, całej gamy metali, szkła oraz tworzyw sztucznych. Choć są to tak różnorodne materiały, to łączy je jakość – muszą być solidne, odporne na upływ czasu, eksploatację oraz uszkodzenia takie jak zarysowania czy zadrapania.

Tworzymy także meble tapicerowane na wymiar – w tym wypadku duże znaczenie ma dla nas wybór tkanin. Kochamy wszystkie, z całą ich różnorodnością – lubimy łączyć tkaniny i za ich pomocą nadawać meblom zupełnie nowy styl!

W jakim stylu projektujemy meble na wymiar w Warszawie?

Dobra znajomość stylów wnętrzarskich oraz doświadczenie w projektowaniu różnych aranżacji sprawia, że tworzymy meble będące idealnym przeniesieniem cech danego stylu, ale także meble eklektyczne, łączące wiele odmiennych inspiracji w jedną harmonijną całość.

Meble tapicerowane na wymiar w stylu klasycznym i nowoczesnym

Projektujemy meble na wymiar klasyczne, ponadczasowe: stonowane, eleganckie z tradycyjnymi akcentami zdobniczymi, z naturalnego drewna i wyjątkowych tkanin. Ale z drugiej strony proponujemy Państwu także meble na wymiar w stylu nowoczesnym: minimalistyczne, nieco surowe, proste w formie, oszczędne dekoracyjnie. Te dwa style mogą też przecież się przenikać – to zależy tylko od naszej wspólnej wizji!

Meble tapicerowane na wymiar w stylu amerykańskim

Styl amerykański w projektowaniu wnętrz jest wyjątkowo pojemny – ale jeśli zależy Państwu na urządzeniu wnętrza inspirowanego ulubionym amerykańskim filmem, odnajdziemy się w tym klimacie doskonale!

Masywne stoły, czerpiące z tradycyjnego rzemiosła szafy oraz komody, przepastne tapicerowane meble na wymiar: sofy, fotele, narożniki i łóżka – spełnimy Państwa amerykański sen! Dobrze poruszamy się w stylistyce nowojorskiej, projektując ekskluzywne i eleganckie meble (m.in. zaskakujące formą kanapy i fotele), oraz w stylistyce hamptons łączącej luksus z sielską wakacyjną swobodą!

Meble tapicerowane na wymiar w stylu skandynawskim

Styl skandynawski już rozgościł się w naszych wnętrzach – to wystrój jasny, prosty, elegancki i przytulny zarazem, zapewniający komfort i poczucie bliskości natury. Z radością zaprojektujemy dla Państwa skandynawskie meble na wymiar (w Warszawie, ale i w całej Polsce). A może skuszą się też Państwo na nasze inspirowane stylem skandynawskim dodatki? W tak zaaranżowanym wnętrzu będą się Państwo czuć przytulnie, swobodnie i szczęśliwie!

Meble tapicerowane na wymiar w stylu francuskim, art déco i glamour

Nie mniej przyjemności sprawia nam projektowanie mebli tapicerowanych na wymiar w stylu francuskim – ekskluzywnym, wytwornym, eleganckim i szykownym. Nasze zamiłowanie do jasnej kolorystyki, naturalnych i solidnych materiałów oraz wyjątkowych tkanin, połączone z artystyczną wizją i pasją tworzenia, przekładają się na dużą pomysłowość w aranżowaniu „francuskich” wnętrz.

Proponujemy Państwu także meble na wymiar w stylu art déco z oryginalnymi deseniami i zdobieniami oraz wyjątkowe meble glamour: pikowane z finezją i fantazją, tapicerowane błyszczącymi i przyjemnymi tkaninami, z misternie giętymi nóżkami i ramami, a nawet zdobione błyszczącymi kryształkami!

Meble tapicerowane na wymiar w stylu boho i vintage

Projektujemy również meble tapicerowane na wymiar w stylu boho – lubujemy się w patchworkach i nietuzinkowym wzornictwie, które dopasujemy do Państwa preferencji oraz stylu wystroju wnętrza.
Przykładamy ogromną wagę do historii wnętrzarstwa, dawnej mody i zmieniających się trendów. Czerpiemy z nich inspiracje, które chętnie wykorzystamy w projekcie Państwa personalizowanych mebli na wymiar w stylu vintage. Będą Państwo zachwyceni unikatowością tego nowego-starego wystroju!