Śledź nas

Nasza oferta

  /  Nasza oferta

Nasza oferta

Kompleksowy projekt nieruchomości

Metamorfoza wybranej przestrzeni

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub na wynajem.

Stworzymy dla Ciebie wymarzony mebel.

Przed zakupem mieszkania lub domu.

Spacer po sklepach

Opinie o nas

Profesjonalnie, solidnie i wyjątkowo kreatywnie. Nic dodać nic ująć. Meble zostały zaprojektowane specjalnie do naszego wnętrze, wykonane również przez firmę Ornali. Piękne materiały, cudne wykończenie, ja jestem zachwycona.

Ania,

Oczywiście przed podjęciem decyzji o współpracy z Ornali rozmawiałam z wieloma innymi firmami, jednak już na pierwszym spotkaniu z p. Natalią poczułam, że to będzie dobry wybór. Spotkałyśmy się na miejscu inwestycji w celu omówienia moich potrzeb. Pani Natalia po wysłuchaniu mojej wizji przedstawiła swoją w taki sposób, że nie mogłam podjąć innej decyzji. Zakochałam się w moim nowym mieszkaniu jeszcze przed zobaczeniem jakiejkolwiek wizualizacji.

Agnieszka,

Otwartość, pomysłowość i profesjonalizm. Życzymy samych sukcesów bo naprawdę zasługujecie.

Tomek i Weronika,

Wspaniali, ciepli ludzie tworzący niesamowite wnętrza. Dzięki ich kreatywności nasze mieszkanie zachwyca nie tylko nas 🙂 Bardzo dziękujemy Ornali Interiors za otworzenie oczu na inne rozwiązania, o których nie mieliśmy pojęcia.

Gosia,

Dosłownie czytanie w myślach :), doskonały kontakt i świetne, niebanalne pomysły, napewno coś więcej niż tylko kopiuj wklej.

Paula,

Z p. Natalią od razu złapaliśmy wspólny język, a przede wszystkim doskonale zrozumiała nasze potrzeby. Nie byłam przekonana do tworzenia projektu naszego wnętrza przez obcych, nie znających mnie ludzi, jednak w tym momencie myślę, że nie mogłam lepiej trafić. Polecam!

Kasia,