Śledź nas

Dom to nasz azyl,
bezpieczna przystań,
emocje, radość i spokój.

Dom to nasz azyl,
bezpieczna przystań,
emocje, radość i spokój.

O nas

Dom to nasz azyl, bezpieczna przystań, emocje, radość i spokój. Dla nas dom to nie tylko przestrzeń do zaprojektowania. Patrzymy głębiej, widzimy więcej, bowiem potrafimy wyobrazić sobie wasze emocje podczas spędzania czasu w Waszym domu, a stanowi to przecież najważniejszy aspekt, bo przecież dom w którym mieszkamy powinien wyzwalać pozytywne wrażenia, koić stres, uspokajać, dawać szczęście dzięki możliwościom dzielenia się z innymi tą przestrzenią. Toteż zbieramy wszystko w jedną całość- łączymy serce z rozumem, czyli aspekty wizualne z praktycznością, oczywiście z przewagą serca.
Wyprzedzimy Twoje myśli i stworzymy Twoją wymarzoną przestrzeń, wystarczy, że wpuścisz nas do swojego świata i pozwolisz nam kreować.
Autorska pracownia Ornali Interiors powstała z pasji projektowania, miłości do perfekcji i pragnienia indywidualizmu.
W naszej pracy szczególną uwagę zwracamy na nietuzinkowe rozwiązania i oryginalność przestrzeni, jak również na jej aspekt funkcjonalny i praktyczny. Jesteśmy miłośnikami niebanalnych połączeń, dlatego też  bawiąc się tkaninami, fakturami i deseniami jesteśmy w stanie stworzyć unikalne wnętrze, o jakim zawsze marzyłeś.

Nasza oferta odnosi się zarówno do projektów wnętrz mieszkalnych jak i komercyjnych.
Naszym głównym rejonem pracy jest Warszawa i okolice, ale oczywiście jesteśmy otwarci na współpracę z mieszkańcami całej Polski.

W szczególności projektujemy wnętrza w stylu nowojorskim, hamptons, artdeco, glamour, modern glamour, francuskim, oraz eklektycznych połączeniach tych i innych stylistyk.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej pracowni.

Nasza oferta

Kompleksowy projekt nieruchomości

Metamorfoza wybranej przestrzeni

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub na wynajem.

Stworzymy dla Ciebie wymarzony mebel.

Przed zakupem mieszkania lub domu.

Spacer po sklepach

Opinie o nas

Profesjonalnie, solidnie i wyjątkowo kreatywnie. Nic dodać nic ująć. Meble zostały zaprojektowane specjalnie do naszego wnętrze, wykonane również przez firmę Ornali. Piękne materiały, cudne wykończenie, ja jestem zachwycona.

Ania,

Oczywiście przed podjęciem decyzji o współpracy z Ornali rozmawiałam z wieloma innymi firmami, jednak już na pierwszym spotkaniu z p. Natalią poczułam, że to będzie dobry wybór. Spotkałyśmy się na miejscu inwestycji w celu omówienia moich potrzeb. Pani Natalia po wysłuchaniu mojej wizji przedstawiła swoją w taki sposób, że nie mogłam podjąć innej decyzji. Zakochałam się w moim nowym mieszkaniu jeszcze przed zobaczeniem jakiejkolwiek wizualizacji.

Agnieszka,

Otwartość, pomysłowość i profesjonalizm. Życzymy samych sukcesów bo naprawdę zasługujecie.

Tomek i Weronika,

Wspaniali, ciepli ludzie tworzący niesamowite wnętrza. Dzięki ich kreatywności nasze mieszkanie zachwyca nie tylko nas 🙂 Bardzo dziękujemy Ornali Interiors za otworzenie oczu na inne rozwiązania, o których nie mieliśmy pojęcia.

Gosia,

Dosłownie czytanie w myślach :), doskonały kontakt i świetne, niebanalne pomysły, napewno coś więcej niż tylko kopiuj wklej.

Paula,

Z p. Natalią od razu złapaliśmy wspólny język, a przede wszystkim doskonale zrozumiała nasze potrzeby. Nie byłam przekonana do tworzenia projektu naszego wnętrza przez obcych, nie znających mnie ludzi, jednak w tym momencie myślę, że nie mogłam lepiej trafić. Polecam!

Kasia,