Śledź nas

Elegancka łazienka na poddaszu

Łazienkę zgodnie z oczekiwaniami klienta urządziliśmy w stylu eleganckiego pokoju kąpielowego. Dominującym elementem tego pomieszczenia jest duża wanna z hydromasażem, która została obudowana dekoracyjną mozaiką wykonaną z tego samego materiału co część płytek na ścianach oraz podłodze. Chcąc odwrócić uwagę od wielkości samego jacuzzi zdecydowaliśmy się na mocniejszy akcent kolorystyczny na ścianach, dlatego też doszliśmy do wniosku, że świetnym rozwiązaniem będą zaproponowane przez nas płytki firmy Emil Ceramica- tele di darmo revolution canto Patagonia. zachwyciły nas one swoim wyjątkowym wzorem imitującym mozaikę tworzącą wzór liści. Postawiliśmy na model, który posiada w swojej tonacji, szarości, czernie, beże, a także zgaszone błękity. Wzór jest bardzo charakterystyczny, dlatego też zdecydowaliśmy wyłożyć nim tylko dwie ściany. Resztę przestrzeni uzupełniła piękna płytka o wysokim połysku i jasnej barwie imitująca przekrój kamienia. Jednak motyw ten jest na tyle delikatny, że świetnie uzupełnia się z pozostałą aranżacją.

Ścianę z płytkami w liście dodatkowo rozdzieliliśmy dużym lustrem. Pozwoliło nam to uzyskać wrażenie ramy okalającej lustro. Ponadto po jego obu stronach zawiesiliśmy długie, kryształowe kinkiety. Dzięki ich niewielkiej głębokości, a także szerokości nie przytłaczają one wnętrza lecz dodatkowo go zdobią. Podczas kąpieli w wannie klienci będą mogli zmniejszać natężenie ich światła dzięki włącznikom z funkcją ściemniacza.

Na uwagę zasługuje również wolnostojąca umywalka Olympia Ceramica z ciekawą nogą, przypominającą toczone elementy meblowe.

Całości dopełniają szafki wykonane na zamówienie. Ich kolor został dobrany do odcienia znajdującego się na płytkach. Chcąc kontynuować roślinę motywy-postawiliśmy na mosiężne uchwyty ze srebrnym wykończeniem w kolorze niklu. Dodatkowo zabudowa została obramowana dekoracyjnymi listewkami.

Wszystkie elementy tworzą świeże, eleganckie i niebanalne wnętrze.

 

Koniecznie dajcie znać co o nim sądzicie? Komu z Was marzy się taki salon kąpielowy?

Kategoria:

Data: